MKP1845410165
MFR.Part #
MKP1845410165
JLCPCB Part #
C3798363
Package
Plugin,D7xL22mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±10% Plugin,D7xL22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS