MKP1845410164
MFR.Part #
MKP1845410164
JLCPCB Part #
C3792109
Package
Plugin,D7xL22mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±5% 插件,D7xL22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS