MKP1845333405
MFR.Part #
MKP1845333405
JLCPCB Part #
C3807028
Package
Plugin,D7xL22mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 33nF ±10% 插件,D7xL22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS