MKP1845410104
MFR.Part #
MKP1845410104
JLCPCB Part #
C3799689
Package
Plugin,D15.5xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 600V、1kV ±5% 插件,D15.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS