CMF555R1100FKEK39
MFR.Part #
CMF555R1100FKEK39
JLCPCB Part #
C1408572
Description
-55℃~+175℃ 5.11Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS