RN65C1881DRE6
MFR.Part #
RN65C1881DRE6
JLCPCB Part #
C3358206
Description
-65℃~+175℃ 1.88kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors