MKP1845333136
MFR.Part #
MKP1845333136
JLCPCB Part #
C3803058
Package
Plugin,D11.5xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 650V、1.6kV ±20% 插件,D11.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS