MKP1845333106
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1845333106
JLCPCB Part #
C3792304
Package
Plugin,D11xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 600V、1kV ±20% 插件,D11xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS