MKP1845333135
MFR.Part #
MKP1845333135
JLCPCB Part #
C3789578
Package
Plugin,D11.5xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 650V、1.6kV ±10% 插件,D11.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS