Y11232R00000Q9L
MFR.Part #
Y11232R00000Q9L
JLCPCB Part #
C4038702
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS