RL20S120GBSL
MFR.Part #
RL20S120GBSL
JLCPCB Part #
C1440375
Description
-65℃~+175℃ 12Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors