MKP1845282204
MFR.Part #
MKP1845282204
JLCPCB Part #
C3798811
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 700V、2kV 8.2nF ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS