MKP1845282205
MFR.Part #
MKP1845282205
JLCPCB Part #
C3805104
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 700V、2kV 8.2nF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS