MKP1841422204M
MFR.Part #
MKP1841422204M
JLCPCB Part #
C3784130
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 700V、2kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS