FVTS05R2E1K200JE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FVTS05R2E1K200JE
JLCPCB Part #
C1568041
Package
Plugin
Description
1.2kΩ 5W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS