RN65E1983CRSL
MFR.Part #
RN65E1983CRSL
JLCPCB Part #
C1813380
Description
-65℃~+175℃ 198kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors