MKP1840333205M
MFR.Part #
MKP1840333205M
JLCPCB Part #
C3784979
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 700V、2kV ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS