135D476X9125T2
MFR.Part #
135D476X9125T2
JLCPCB Part #
C1662624
Package
Plugin,D9.9xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 2.2Ω 47uF ±10% 插件,D9.9xL19.5mm Tantalum Capacitors