BFC237934135
MFR.Part #
BFC237934135
JLCPCB Part #
C3804646
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.3uF 100V、160V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS