MKP1839111635G
MFR.Part #
MKP1839111635G
JLCPCB Part #
C3803471
Package
Plugin,D6xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 110pF 250V、630V ±10% 插件,D6xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS