RNX0385M10FKLB
MFR.Part #
RNX0385M10FKLB
JLCPCB Part #
C1440885
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.1MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS