RER55F57R6RC02
MFR.Part #
RER55F57R6RC02
JLCPCB Part #
C1574147
Description
30W 57.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance