RN55E1330DRSL
MFR.Part #
RN55E1330DRSL
JLCPCB Part #
C3430425
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors