MDY120R00T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MDY120R00T
JLCPCB Part #
C1497391
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS