H875RDCA
MFR.Part #
H875RDCA
JLCPCB Part #
C1405003
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS