MAY120R00T
MFR.Part #
MAY120R00T
JLCPCB Part #
C1486196
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS