CP00101K600KE663
MFR.Part #
CP00101K600KE663
JLCPCB Part #
C1403341
Description
-65℃~+225℃ 1.6kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS