MCZ300R00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCZ300R00A
JLCPCB Part #
C1487151
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 300Ω ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS