Y087530K0000T9L
MFR.Part #
Y087530K0000T9L
JLCPCB Part #
C1469165
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 30kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS