MCZ200R00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCZ200R00A
JLCPCB Part #
C1487155
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 300mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS