MCZ300R00T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCZ300R00T
JLCPCB Part #
C1494365
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 300Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS