MCA12060F2491BP100
MFR.Part #
MCA12060F2491BP100
JLCPCB Part #
C4111578
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS