MCA12060F4991BP100
MFR.Part #
MCA12060F4991BP100
JLCPCB Part #
C4294113
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS