MCA12060D2491BP100
MFR.Part #
MCA12060D2491BP100
JLCPCB Part #
C4288485
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS