MCA12060D5361BP100
MFR.Part #
MCA12060D5361BP100
JLCPCB Part #
C3942866
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS