MCA12060D2741BP500
MFR.Part #
MCA12060D2741BP500
JLCPCB Part #
C4242371
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS