SG73G2BTTD7501C
MFR.Part #
SG73G2BTTD7501C
JLCPCB Part #
C5910917
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS