MCA12060D2701BP500
MFR.Part #
MCA12060D2701BP500
JLCPCB Part #
C1711441
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS