MBA02040C1603FC100
MFR.Part #
MBA02040C1603FC100
JLCPCB Part #
C1370764
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS