MKP1839568161
MFR.Part #
MKP1839568161
JLCPCB Part #
C3810023
Package
Plugin,D18.5xL41.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 6.8uF ±1% Plugin,D18.5xL41.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS