ORNTV20011002UF
MFR.Part #
ORNTV20011002UF
JLCPCB Part #
C5703150
Description
100mW 2kΩ、10kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS