VS-62CTQ030-M3
MFR.Part #
VS-62CTQ030-M3
JLCPCB Part #
C7413520
Package
TO-220-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.5kA 2.5mA@30V 30A 30V 500mV@30A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS