MAX16R090B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX16R090B
JLCPCB Part #
C1482471
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 16.09Ω 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS