MAL229966182E3
MFR.Part #
MAL229966182E3
JLCPCB Part #
C3723658
Package
Plugin,D45xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 22.5mm 400V 45mm 5000hrs@105℃ 8.61A@10kHz 80mΩ@100Hz 82mm ±20% 插件,D45xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS