B43513A9687M000
MFR.Part #
B43513A9687M000
JLCPCB Part #
C3721864
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 160mΩ 22.5mm 3.93A@100Hz 35mm 400V 62mm 680uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS