MAL225943271E3
MFR.Part #
MAL225943271E3
JLCPCB Part #
C3724222
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.265A@10kHz 250V 25mm 270uF 27mm 3000hrs@105℃ 380mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS