RN50E6190FBSL
MFR.Part #
RN50E6190FBSL
JLCPCB Part #
C3577276
Description
-65℃~+175℃ 50mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors