MAL215943271E3
MFR.Part #
MAL215943271E3
JLCPCB Part #
C1608631
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.07A@120Hz 10mm 22mm 250V 270uF 37mm 5000hrs@105℃ 880mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS