MAL225939181E3
MFR.Part #
MAL225939181E3
JLCPCB Part #
C3723535
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2.16A@10kHz 3000hrs@105℃ 32mm 35mm 500V 590mΩ ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS