BFC237874303
MFR.Part #
BFC237874303
JLCPCB Part #
C3789894
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 30nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS